HAKKIMIZDA

1983 yılından bu yana …

Yazıcılar METAL

1983 yılında Ali Yazıcı, Baba mesleği olan tornacılığı Demir&Çelik sektöründe Ziraat aletleri üretimi olarak devam ettirmiştir.

1996 yılında Yazıcılar Tarım Aletleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak şirketleşip Tarım Makine Sektörüne yönelik tarım makinaları yedek parça ve malzeme üretimlerde bulunan firmamızda ziraat aletlerinin üretimi ve ihracatını gerçekleştirildi.

2004 Yılında Sümer şubemizi açarak giyotin ve abkant makineleri ile iç piyasanın fason ihtiyacını karşılamak için büyüdük.

2011 yılında Denizli’nin sayılı CNC Lazer makinelerinden birini parkurumuza kazandırarak hizmetlerimize devam ettik.

2019 yılında Uygun fiyatlı hadde mamüllerinin satışını Gümüşler Şubemizde başlattık.

Günümüzde Profil, Boru, Lama, çelik yuvarlak gibi hadde ürünlerinin yanı sıra Lazer kesme kıvırma hizmetimiz ile damper imalatı, makine parça imalatı, Merdiven basamağı, Korkuluk, Prefabrik imalatı, Sondaj Borusu işlenmesi ve Çatı konstriksiyon gibi çeşitli sektörlere hizmetlerimizi devam ettiriyoruz.

2024+

3.Şubemizde Prefabrik bina profilleri için seri imalat ve Trapez sac imalatımız için yatırımlarımız devam ediyor.

Vizyonumuz

“Çelik sektörünün 41 yıllık markası olarak, çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanarak çevreye ve topluma saygılı, tercih edilen yenilikçi bir şirket olmak.”

Misyonumuz

“Demir Çelik ürünleri alanında sektörde sürekli gelişerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Kalite standartlarında mükemmellik sağlamak, yalın üretim teknikleri ile çevreye duyarlı ve sürdürülebilir bir iş modeli benimsemek hedeflerimizdendir”